EVENTS

Το Σάββατο 26 Ιουλίου η Τράπεζα Τροφίμων πάει στην Αίγινα!
4ο Φεστιβάλ Θεάτρου Αίγινας
Στις 23/7 ξεκινά το 5ο Πολιτιστικό Φεστιβάλ Μουσείου Μπουμπουλίνας
Σεργιάνι στις μελωδίες του Κόσμου
Εκδήλωση από τον Πολιτιστικό Σύλλογο
Live στο Namaste την Παρασκευή 11 Ιουλίου
Αιμοδοσία
Διαγωνισμός φωτογραφίας στην Ερμιόνη για 7η συνεχή χρονιά
Go Aegina!!!

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

ΤΕΥΧΟΣ 154, ΠΕΜΠΤΗ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ 2014

 

MARINE TRAFFIC

Δευτέρα, 15 Οκτώβριος 2012 17:03

Spetses Mini Marathon: Τελικά αποτελέσματα - 3 πρώτοι νικητές (τρέξιμο - κολύμβηση)

Γράφει ο  Κώστας Ντρης
Αξιολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Παρακάτω θα βρείτε τα αποτελέσματα στα 5χλμ, 26χλμ, 1χλμ τρέξιμο, και 2.5χλμ, 5χλμ κολύμβηση ανδρών - γυναικών και ανά κατηγορία ηλικίας (στα παιδικά):

 

5χλμ άνδρες

1.ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ (14.52)

2.ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (16.02)

3.ΚΟΥΡΚΟΥΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (116.53)

-----

5χλμ γυναίκες

1.ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΑΓΚΑΘΑ (19.28)

2.ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (21.02)

3.ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ ΝΤΕΝΗ (21.21)

-----

26χλμ άνδρες

1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (1.29.39)

2.ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (1.43.59)

3.ΝΥΣΤΑΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (1.46.25)

-----

26χλμ γυναίκες

1.ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ (1.59.47)

2.ΚΟΥΡΛΕΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (2.09.55)

3.ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ (2.15.02)

-----

1χλμ παιδικό αγόρια (2000-2001)

1.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ (3.53)

2.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (4.02)

ΣΙΓΑΛΑΣ ΜΗΝΑΣ (4.04)

-----

1χλμ παιδικό κορίτσια (2000-2001)

1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΥΑ (4.34)

2.ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (4.40)

3.ΤΟΪΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (4.47)

-----

1χλμ παιδικό αγόρια (2002-2004)

1.SUTTON HENRY (4.28)

2.ΝΟΜΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ (4.29)

3.ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΑΡΗΣ (4.45)

-----

1χλμ παιδικό κορίτσια (2002-2004)

1.ΟΡΛΩΦ ΑΘΗΝΑ (5.19)

2.ΣΑΡΣΕΝΤΗ ΣΟΝΙΑ (7.17)

3.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (7.20)

-----

1χλμ παιδικό αγόρια (2005-2006)

1.ΧΙΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΜΑΝΟΣ (8.12)

2.VAN IWAARDEN MARTEN (8.19)

3.ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (9.10)

-----

1χλμ παιδικό κορίτσια (2005-2006)

1.ΝΟΜΙΚΟΥ ΕΛΕΝΑ (5.13)

2.ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΒΙΤΑ (7.31)

3.KOCH FINA (8.27)

-----

Κολύμβηση 2.500μ άνδρες

1.ΑΡΓΥΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2.ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

3.ΦΙΡΦΙΛΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

-----

Κολύμβηση 2.500μ άνδρες

1.ΛΙΟΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

2.ΜΑΤΣΑ ΜΑΡΘΑ

3.ΜΑΛΑΠΕΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

-----

Κολύμβηση 5.000μ άνδρες

1.ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.15

2.ΘΩΜΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.18

3.ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1.19

3.ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1.19

-----

Κολύμβηση 5χλμ γυναίκες

1.ΚΟΥΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1.23

2.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1.25

3.ΧΕΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1.32

 

ATZENTA 

ΑΓΓΕΛΙΕΣ

Δείτε εδώ όλες τις αγγελίες:

Πωλήσεις

Ενοικιάσεις

Εργασία

Διάφορα